Klopp nie chciał Dortmundu, ale oczekuje na emocjonalny powrót

Kiedy zapytał dziennikarzom przed remisem, gdyby chciał ćwierćfinale powrót do Dortmund, Jürgen Klopp powiedział ze zdziwieniem: „Oczywiście, że nie.Dlaczego miałbym najsilniejszy zespół w bardzo następnej rundy? „Los jednak chciał tylko Kloppův Liverpool w kolejnej fazie Ligi Europejskiej Borussia nazywa ulubiony i charyzmatycznego trenera mimo wszystko chciał…

” Z lot’m naprawdę szczęśliwy „ uzupełnione swoje wcześniejsze oświadczenie Klopp.


„Wczoraj spytałem dlaczego miałbym chcieć nesilnějšího potencjalnego konkurenta, ale oczywiście, jeśli chcesz wygrać ligę Europa, a raz jesteś w ćwierćfinale, trzeba pokonać nawet najlepszy.”

Dortmundští płynnie w ósmej rundzie po dwóch zwycięstwach wykluczonych Tottenham, który spodziewał się zapłacić zgodnie z papieru jak równego sobie przeciwnika, a zatem nie jest prawdziwy strach przychodzi.Klopp Ale ten bilet widzi zaletę: „Lepiej grać z nimi dwie gry niż tylko jeden”

Relacja Jürgen Klopp Borussia Dortmund została napisana dla wielu, a on on sam będzie prawie nigdy zaprzeczyć. Już, według jego słów, nie mogę się doczekać, aby pokazać swoje nowe oddziały, „wspaniały stadion i wspaniałe miasto”, gdzie spędził siedem lat.

W Niemczech Liverpool wydał pierwsze spotkanie čtvrtfinálovému 7 kwietnia, odwetu następnie zagra w przyszłym tygodniu na Anfield, gdzie osiem finały spalonego arch rywal Reds, Manchester United (0: 2).

„Kocham to miejsce, jedne z najlepszych rzeczy w moim życiu miało miejsce tutaj więc nie są oczywiście doczekać.Ale z drugiej strony, nie podoba mi się szumu wokół mojej osoby, „ zwierzył kontynuować dziennikarzy Klopp.

” Byłem 18 lat w Moguncji, a potem w czasie moich przerw w szkoleniu, po siedmiu Lat w Dortmundzie pierwszy raz odwiedziłem stadion w Moguncji nie jako trener, ale tak. Nigdy dla mnie nie było łatwo wrócić i spotkać starych znajomych i tym podobne, bo zawsze był inny trener i myślałem, że nie przeszkadzać „ interpretować w odniesieniu 48letý trenera, który najwyraźniej podobnie z BVB.

“Nadal mam trzy przejścia sezonowe, ale to tylko mój syn.Stadion jest bardzo często – kiedy nie jest w Liverpoolu, oczywiście, „ Klopp przyznaje pośrednio, że przez sam będzie to pierwsza wizyta na Signal Iduna Park w lecie 2015 roku, kiedy na ławce Borussia dobrowolnie zakończony

.
Zobacz również barley wine: producent piw