Lambert widocznie wygasnąć w indyjskich właścicieli Blackburn

Tylko niewiele ponad pół roku w ostatni krzesełkowego Blackburn menedżer Paul Lambert. Były trener Norwich i Aston Villa, natomiast w listopadzie z Rovers podpisał kontrakt na dwa i pół roku, ale teraz powiedział wcześniej, że sezon po skorzystaniu z opcji, aby włączyć klauzulę, że ze skutkiem natychmiastowym rozwiązać współpracę z sekundy ligi angielskiej klubu…

< p> „to wielki klub, ze wspaniałymi ludźmi, i życzę mu samych sukcesów w przyszłości.Na razie pozostaję w pełni skoncentrowany i zdeterminowany, by wygrać dwa ostatnie mecze w tym sezonie, pierwszy w sobotę przeciwko Rotherham. „ stoi między innymi sprawozdanie 46letého Szkot.

Paul Lambert na jego krótkiej karierze z Rovers do wygrania tylko osiem gier ligowych, z których pierwsze trzy zwycięstwa przyszły natychmiast w jego otwarciu cztery występy na ławce.

Obecnie Blackburn wygrali sześć rund z rzędu i siada na 19.


szczebel, ale zejście groził.

odejście Lambert prawdopodobnie wynika z braku wsparcia ze strony właścicieli, indyjska firma Venky firmy – że po komendzie sezonu, to zasugerował tygodni.Lambert jednocześnie nie wyłącznie, jednostka stagnacji, podczas gdy w lutym opuścił CEO.

Pora Rovers były zasadniczo spisywane już w polu styczniowym okienku transferowym, które doprowadziło do drugiego konkursu podział zaczął na płaskiej dwóch podporach, strzelenie Jordana Rhodese (Middlesbrough ) i pomocnik Marcus Olsson (Derby). wymiana

Lambert będzie przez bukmacherów, aby stać się ikoną swego czasu premier League Blackburn, ex-pomocnik David Dunn. Lambert sam potem wyraził wątpliwości co do faktu, że w końcu zgodził się przejąć asystent zespołu Alan Irvine.

Nazwa Paula Lamberta natychmiast zaczęła kojarzyć się ze stanowiskiem kierownika Celtic Glasgow, który prawdopodobnie wkrótce opuścić krytykowaną Ronny Deila.Były pomocnik wcześniej Koszulka Hoops osiem lat z powodzeniem ubrany.

„Na razie wracam do początku, gdzie byłem po opuszczeniu Aston Villa. Zacznę znowu jeździć na rowerze i zobaczyć,„ nie rozwijać odrzuca wszelkie spekulacje okularach trenera. “Ale w futbolu, chcę wrócić wkrótce. To jednak nie wszystko rację” powiedział.