Słowacy sprzyjała ciepła, okazują Lacko 0: 2

. artykuł Agencja została zastąpiona autorskie 7,16

Pogoda sprzyjała dobrze przygotowanych fizycznie, psychicznie graczy takich trudnych i udowodnione i przedstawiciele słowackich. Lukáš Lacko i Daniela Hantuchová okazało niebezpieczny wynik i awansowała do drugiej rundy. Hantuchova walczył dwa i pół godziny

Po pierwsze, zmartwiony rozstawiony Hantuchova, którzy musieli kopać dołu siły do ​​wycofania 127. Gracz rankingów po Lepchenko dvaapolhodinovom walki.

Daniel 1. secie nękane wiatr podawania, zwłaszcza powiedział.W każdym GEME przy podawaniu faced brejkbalov, a nawet prowadził 4: 1, a następnie stracił pięć meczów z rzędu.

W skład zestawu otwarcie trwało godzinę i udowodnił leworęczna Amerykaninem dlaczego kwalifikacyjna frezowane każdą przeszkodę.

drugi zestaw zaczął promować Hantuchova ulepszone podawanie i kombinacji. Mniej doświadczony Lepchenko następnie traktowano dwa razy i nie udało wysoką temperaturę. W 2. rundzie Hantuchova czeka ukraińskiego Tsurenko. Nic podobnego doświadczenia

Hantuchova nie wygląda wyczerpany lub po meczu.

„im więcej ciepła, tym lepiej. Przywykłem do tego, znam warunki w Australii, a jedynym czynnikiem irytujący był wiatr.Zwłaszcza w otworze Sete nie znalazłem rytm i na pewno mój trener pochwalił mnie, że zestaw ucieczki „, mówił.

„Nigdy nie poddawaj się i nie dają żadnej gry za darmo i mogę liczyć na doskonałe przygotowanie, które okazały się w końcu, gdy aug nevládala. Czuł się z lewej strony i odwadze kwalifikacji, potwierdził, że nikt nie powinien lekceważyć, a odnosi się to również do innego wyczerpującym Tsurenko, ja też nie wiem.

Hantuchova nadal wierzy, że może powrócić do pierwszej dziesiątki.

„Nadzwyczajne celem w tym roku jest Olimpiady – w tym poważne podejście do podwójnej. Każdy wie, że kocham tenis, gdy miałem pięć lat ujrzała Miloš Mečíř zdobył złoto v Soule „odwrócenie Lackov z 0: 2. W zestawach

Nawet Lukáš Lacko wczoraj w pierwszymRowerowa korzystał z zalet, że ciepło jest fizycznie lepiej przygotowany niż Croat Ivan Ljubičič.

Podczas rządzących przeciwnika, Słowak popychany otrzymał dwa pierwsze sety. Było jednak jasne, że im więcej Lacko utrzymać piłkę w grze, bramkę i otwarty przeciwnik zaczyna, tym większa szansa życia sukces Grand Slam.

Lacko to na wyrównanie, ale nigdy nie dostać się do 3 rundy.Ljubicic zdobył 27 asów i po wczorajszym statystyki czoło przed Australian Open Karlovic (24).

Piešťanského rodzimy zachęcić dość hałaśliwych Rodaków Group w Australii.

„Słyszę ich, Dziękuję im bardzo dobrze, że powstał i choć nie było wiele, zrobili dudnienie”.

Lacko po meczu próbował powstrzymać euforię.

„miałem trochę szacunku od samego początku czułem, że zmieniając rytm długo nie grał, dwa i pół zestaw miałem problemy i wszystko okazało się kontratakować w trzecim secie. Jest to z pewnością dobre samopoczucie, aby włączyć mecz 0: 2, zwłaszcza w piątym zestaw zdominowany i był się domyślić, że pod koniec sił „, powiedział Lacko.Przeciwnik ma przed Słowaków odniesieniu

W środę czeka Młody Amerykanin, z którym przegrał w trzech setach w zeszłym roku w US Open.

„Wszystko jest za wcześnie, aby oceniać i czeka na mnie młody Amerykanin. W Nowym Jorku, nie grać najlepiej, teraz będzie miał zupełnie inny przebieg. Jego gra wiedza, w ubiegłym roku grał na koniec sezonu doskonale. Mam nadzieję, że ten sukces ma kopać w innych meczach. „

Young, jednak, jak powiedział,” Teraz gra mocniej. Skutkować Lacko i wdrażane poleceń Ljubicic szacunek. Uległa poprawie, wyraźnie wygrał trzy rundy kwalifikacji, więc muszę być ostrożny. „

We wtorek w singlu przeciwko Dominika Cibulková wchodzi Magdaleny Rybárikovej. Karola Becka czeka Francuz Benneteau. Singles – 1etap:

Lukáš LACKO (SR) – Ivan Ljubičič (28-Chor.) 3 6, 4 6, 6: 3, 6: 4, 6: 4

Daniela Hantuchova (SR 20) – Warwara Lepčenková (USA), 4: 6, 6: 3, 6: 2