Takie szkodliwe czeskie mecze piłki nożnej, powiedział posiadacz Dukla po Sparcie

Właściciel Dukla Praga Petra Pauknera zadowolony szybkiego reagowania Komisja ocenia na środowym meczu ze Spartą, w zawarciu gości po kilku błędów sędzia Thomas Kocourek zdecydowały o strzał z rzutu karnego, wygrywając 2: 1 Jednocześnie powiedział, że z powodu podobnych i powtarzających się ekscesów od dawna myśli o opuszczeniu klubu Dejvického.

„Nie będę komentować konkretnych sytuacjach, w końcu nie idą nawet dla graczy do kabiny, to zrobić dwa razy w roku i pozostawić go do ludzi, którzy są odpowiedzialni za dziale sportowym „ Paukner powiedział w rozmowie telefonicznej z ČTK. „Ale te mecze, co dzieje się w nich i przekazuje telewizję, więc nie ma poprawić wizerunek futbolu. Wizyty spadać, aby nie znaleźć sponsorów.Jest to zjawisko, które trwa na tyle długo, „ powiedział.

Dukla dohrávce odroczone w 19. rundzie meczu przeciwko Sparta doprowadziły aż do 88. minuty, gdy goście rozliczone i ustawienie dodać Letenští kary drugi cel. Według komisji arbitrażowej, jednak Kocourek i jego współpracowników tuż przed nieodebranych spalonej i faul Petra Jiráčka faul Davida Lafaty bramkarz Filip Radu.

Wizyta napastnik następnie spadł do bramy i bramkarz Dukla mu lekko klepnął głowa. Dopiero po sędzia przerwał grę, Radu wykluczyć i odgwizdał rzut karny.Protokoły Kocourek powiedział, że rzut karny zarządza się gra znalazł głównej strony James szczecina przez jednakże według materiału telewizyjnego Hit ramię piłka.

„Byłem mile zaskoczony, że Komisja musi tak szybko i głośno wyrażane które w przeszłości nie stało. Ale myślę, że to dlatego, że wszystko było jasne. ona również miała dowody wizualne, z którego można zobaczyć wszystko, „ powiedział Paukner który rozpoznał i protestować Spartę przed komisję procedury.

Letenský całości, w rzeczywistości powiedział, że w przypadku innych błędów, które szybko i działał publicznie. „Sparta słusznie zadał pytanie, dlaczego wszystko tak szybko, chociaż czasami odpowiedział powoli.I to ma stosunek, „ powiedział Paukner. ” Sparta wątpliwości, że było głupie, bo wiedzą, że to, co jest widoczne i rejestrowane, tak aby nie powiedzieć nic „ powiedział.

Paukner ponadto skrytykował Sędzia rok temu, kiedy Dukla lanie od Pilzna. 2: 3 po rzucie karnym w ostatniej chwili „te zmagania i ten styl (zarządzanie) we mnie coraz bardziej nasuwa się pytanie, czy warto ponadto zobowiązanie finansowe. Ale nie chcę do podejmowania szybkich decyzji, a już na pewno nie pod wrażeniem meczu ze Spartą. „ powiedział.

” ale dojrzewa we mnie, a ja myślę o tym bardzo długo. Dukla nie chcą po prostu zostawić i wyrzucić trzy lata pracy, ale jest to zniechęcające, bo z wyjątkiem dwóch czy trzech innych klubów w lidze gra rolę krzaki.Pieniądze, które jest w dawaniu, donikąd, ponieważ nie może być zaskoczeniem, i wszystko idzie tak jak powinno, „ powiedział.

Paukner jest również przekonany, że Dukli z powodu warunków w futbolu Czech przyszedł dwa duże partnerami zagranicznymi. „I zwabił je na fakt, że liga czeska jest łatwiej dostać niż w europejskiej lidze konkurować z większymi konkurentami. Iz mniejszym kosztem, „ powiedział właściciel Carbounion Czechach.

” Oni jednak dokonał szczegółowej analizy i zakwestionował mnie, że istnieją dwa kluby, które mają moc i są wypychane w pewien sposób „ powiedział. ” trudno jest znaleźć sponsorów.Uzyskaj partnerem długoterminowym jest prawie niemożliwe, ponieważ można powiedzieć, że coś futbol bardzo różne rzeczy i ludzie patrzą na niego z ukosa. „

” To może się zdarzyć, że sędzia nie dzień, lub może być źle. Ale dla nas to nie był jedyną rzeczą, i to do przewidzenia. Po tym wszystkim, że w przeszłości mecze z Sparta Pilsen delegowany arbitraż zagranicznego wskazuje, że istnieją wątpliwości co do obiektywizmu, „ powiedział.