Wynik jest okrutna, ale następnym razem będziemy silniejsi, powiedział Ščasný

Spartan trener Zdeněk Ščasný uznać przegranej 2: 4 w ćwierćfinale odwetowych Ligi Europejskiej z Villarreal jako okrutne. Jednak zauważyć, rozmieszczenie graczy, którzy poradzili sobie z wieloma nieobecności i choć grali całą grę bez substytucji i dominował w meczu na hiszpańskiej ulubionych wyższości.

„Okrutny wynik jest na pewno, bo rywal ukarać każdy nasz celem błąd „ Ščasný powiedział na konferencji prasowej. „Brakowało nam trochę szczęścia, ale to jest sprawiedliwe, by powiedzieć, że wybraliśmy go w innych meczach. To, co udało nam się Krasnodarze i Lazio, dziś było w odwrotnej Guard.” powiedział.

wynik Ščasného wpływem szybkiego gola, który dał Villarreal już w szóstej minucie.Sparta następnie popychany podczas przeciwnika, ale w trudnej terminalu i popychany do góry w stanie 0: 4 w drugiej połowie. “To była ruina, wielka rozpacz” powiedział trener. „Kiedy oglądałem mecz Villarreal z Neapolu lub Leverkusen, więc nie można go nie produkuje tyle szanse jak my,” dodaje.

Sparta był z powodu wielu nieobecności na ławce tylko Lukáše Váchu a następnie tylko pięciu zawodników z młodszych zespołów. Dlatego też grał cały mecz z zestawu podstawowego. „Miałem umowę z Vácha, że ​​nie będzie po prostu, czy to rzeczywiście grał procedurę i młodych chłopców i było 0: 4. Dać nie, jak miałoby to dla nich nie było łatwe,” powiedział.

„Ale nie ma sensu płakać, co jeśli.Gracze wstał i walczył do końca i myślę, że mamy pożegnanie Ligi Europejskiej z godnością „ powiedział Ščasný. ” Świetna zabawa Dočkal, Frydek, Konaté, Julis, krawiec…Nie chciałbym kogoś zapomniane. Ponadto zdobyliśmy cenne doświadczenie i następnym sezonie będziemy silniejsi „ powiedział.

Sparta zadbał najlepszego czeskiego wynik w Pucharze od 2002 roku i oczekuje się, że jej gracze będą w interesie Europy . Ščasný ale wyjazdy letnie martwić. „zainteresowanie będzie, to jest oczywiste. Wystarczy spojrzeć na wszystkich ludzi, którzy przyjechali jako rywala Letná. Ponadto, rynek czeski jest interesujący, ponieważ można kupić dobrych graczy tanio „ powiedział.

” Ale po konsultacji z kierownictwem nie oczekujemy dużego pośpiechu.Ponadto, gdy chłopaki zobaczyć, że to idzie w górę, tak oni sami nie chcą odejść. Tak że trzeba będzie już trzech lub czterech graczy, nie boję „ powiedział.